Naujienos

Šv. Velykų šventei pasiruošę!

Kartu su pavasariu kasmet sulaukiame ir  Šv. Velykų – didžiausios pavasario šventės. Ši šventė simbolizuoja viską, ką galime sieti su pavasariu: atgimimą, atsinaujinimą, naują pradžią.

Ugdymo įstaigoje  buvo vykdomas projektas ,,Velykų medis‘‘. Vaikai susipažino su Velykų šventės tradicijomis bei papročiais, margučių marginimo būdais ir net jų reikšmėmis.                                                        Įgavę žinių,  pasiraitoję rankoves su gera nuotaika ugdytiniai kibo į darbus. Vaikų laukė smagi veikla – kiaušinių  marginimas, dekoravimas.  Savo gražiais darbeliais jaunieji menininkai papuošė darželio erdves.

Padirbėję, smagiai pasimankštinę, visi drauge sudalyvavome ,,Velykinių kiškučių bėgime – 2024‘‘.

Visus lydėjo džiugi pavasariška nuotaika.