Naujienos

STEAM veiklų savaitė “Inžinerija”

STEAM ugdymas apima visas sritis, todėl suteikia galimybę vaikams atrasti, pažinti, tyrinėti, vyrauja mokytis ir žaisti požiūriai.

Sausio 11-15 dienomis lopšelyje – darželyje buvo organizuota STEAM inžinerijos savaitė. Mokytojos pasiūlė vaikams tapti mažaisiais inžinieriais – konstruktoriais. Vaikus labiausiai domino kūrybinis procesas, kai iš turimų didelių,  mažų, smulkių, spalvotų ir nespalvotų priemonių – konstruktorių, kartoninių dėžių, pagaliukų, segtukų, smeigtukų, popieriaus, dažų, plastilino gimsta įvairūs kūriniai. Vaikai tyrinėjo, kaip susijungia detalės, jas skaičiavo, rūšiavo pagal spalvas, lygino pagal aukštį, plotį, ilgį, aptarė ir fantazavo pristatydami statinius. Visos inžinerijos savaitės kūrybinės veiklos ugdė vaikų mąstymą, sumanumą, išradingumą, dėmesio išlaikymą, ištvermę, darbo atlikimą nuo pradžios iki pabaigos, mokėjimą džiaugtis savo ir draugų darbu, darbo vietos sutvarkymą ir kitas savybes.

Ugdytiniai džiaugėsi,  kad visą savaitę galėjo daryti tai, kas juos džiugino,  domino, kad buvo labai  įdomu.