Naujienos

STEAM veiklos ,,Vabalų medžioklė‘‘

Gegužės mėnesį  ,,Boružėlių‘‘ ir ,,Lašiukų‘‘ grupių vaikai aktyviai įsijungė į ,,Vabalų medžioklę‘‘.

Ugdytiniai  vabaliukus ieškojo ir stebėjo gamtoje įvairių priemonių pagalba, atpažino juos. Veikloje naudojo mikroskopą, tyrinėjo vabalus per padidinamuosius stiklus, skaičiavo kojas, sparnus,  Kūrė saugaus elgesio gamtoje taisykles. Iš lauke rastos gamtinės medžiagos, sudėliojo drugelį, bitę, skruzdėlę.  Atliko STEAM veiklas.  Dailės darbeliuose kūrybiškai vaizdavo įvairius vabaliukus. Su savo darbeliais dalyvavo tarptautiniame projekte ,,STEAM pasaulis‘‘. Išmoko gražų eilėraštį, minė mįsles, klausėsi pasakų apie vabaliukus. Vaikai patyrė daug džiugių emocijų, praturtino žinias.

 

Savivaldybės biudžeto Aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos projektas ,,Maži, bet daug galintys“.