Naujienos

Solidarumo bėgimas 2021

       Solidarumo bėgimas – ne tik ugdymo įstaigos šventė. Tai visų žmonių šventė, neturinti amžiaus ribos.

       Rugsėjo 27 dieną lopšelio – darželio ,,Saulutė“ švenčių personažas Saulės Zuikutis (mokytoja E. Alonderienė)  pakvietė visus darželio ugdytinius dalyvauti nuotaikingame ,,Solidarumo bėgime 2021“.  Likus kelioms dienoms iki bėgimo, vaikams buvo išdalintos bėgiko kortelės, kuriose vaikai kartu su mokytojomis pasižymėjo, kiek solidarumo   bėgimo kilometrų jie galėtų įveikti. Renginio dieną mažųjų bėgikų spalvotus sportinius marškinėlius  puošė organizacijos ,,Gelbėkite vaikus“ lipdukai, kurie sukūrė vaikams vieningos komandos, siekiančios bendro tikslo, jausmą. Bėgimas prasidėjo Saulės Zuikučio ir visų dalyvių nuotaikinga mankšta. Daug judėti, būti sveikiems, ištvermingiems linkėjo ir darželio direktorė B. Razutienė. Davus bėgimo startą, skambant uždegančiai sportuoti muzikai, visa įvairiaspalvė jaunųjų bėgikų jūra pasklido po darželio teritoriją ir už jos ribų. Ypač džiugu, kad kartu smagiai judėjo vaikai, darbuotojai ir mamos.

        Už bendruomenišką bėgimą visi dalyviai buvo apdovanoti Solidarumo bėgimo diplomais. Padėkos raštu apdovanota ir ugdymo įstaiga, kaip ,,Solidarumo bėgimo 2021“ dalyvė, skatinanti ir puoselėjanti aktyvų judėjimą, parodanti bendruomenei, kokie aktyvūs ir iniciatyvūs esame!