Skuodas pakvietė žemaitiškų skaitymų skaitovus

Lopšelio – darželio ,,Saulutė“ priešmokyklinio ugdymo ,,Boružėlių“ grupės auklėtiniai Lėja Jurgilaitė ir Džiugas Riauka, antrosios vietos laimėtojai, Plungės savivaldybės bibliotekos organizuojamame konkurse ,,Skaitima žemaitėška“ lapkričio 29 d. buvo pakviesti į Skuodą. Čia Simono Daukanto 226 –osioms gimimo metinėms paminėti vyko konkursas ,,SKAITIMA ŽEMAITĖŠKA“, kurį organizavo Skuodo rajono savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyrius. Iš gausaus būrio  skaitovų mūsų  jaunieji atstovai Lėja ir Džiugas, kuriuos paruošė meninio ugdymo mokytoja Janina Norkevičienė, darželiui parvežė nominaciją už skaitomo teksto autentiškumą.

Visa darželio bendruomenė džiaugiasi gražiu įvertinimu ir linki sėkmingų pasirodymų kituose Žemaitiškų skaitymų konkursuose.