Naujienos

Šeimos sporto šventė

Gegužė – gražiausias metų mėnuo. Tuo metu, kai žemė išgyvena patį gražiausią sodų žydėjimo metą, švenčiama Tarptautinė šeimos diena. Gegužės 15, 16 dienomis visa lopšelio – darželio ,,Saulutė‘‘ bendruomenė šventė šeimos dieną.  Pagrindinis šeimos  sporto šventės tikslas – smagiai praleisti laiką visiems  sportuojant, bendraujant.

Visus ,,Saulutės‘‘ bendruomenės narius pasveikino direktorė Asta Plataunienė ir palinkėjo smagių akimirkų,  puikiai praleisti laiką.

Buvo smagu dalyvauti įvairiose sportinėse rungtyse, drauge piešti ant plėvelės, labirinte nepaklysti, greitumą išbandyti estafetėse. Užduotis atlikti tinklinio, futbolo, krepšinio zonose. Linksmas sportines užduotis atliko tiek vaikai, tiek tėveliai.  Netrūko vaikiško juoko, noro visur būti pirmiems.

Šventę užbaigė  apdovanojimai, muilo burbulų fiesta ir žinoma grupių piknikai.

Tėveliai galėjo susipažinti su grupių fizinio aktyvumo piramidėmis, kurias kūrė vaikai su  mokytojomis.

Gera nuotaika, džiugios akimirkos lydėjo visos šventės metu.

Labai džiaugiamės, kad šventė sulaukė, tokio didelio tėvelių susidomėjimo.

Dėkojame už gražią šventę visiems dalyvavusiems, džiaugiamės ir didžiuojamės šaunia, draugiška ir sportiška darželio bendruomene.

 

Renginys finansuojamas iš projekto ,,Kai vaikai sveiki, laimingi visi‘‘

2023 lėšų.