Naujienos

Rugsėjo 1 – oji pakvietė darželinukus į “Saulutę”

      Po ilgų atostogų, rugsėjo 1-osios rytą, skambant nuotaikingoms vaikiškoms dainelėms, prie lopšelio – darželio ,,Saulutė“ vartų savo ugdytinius pasitiko direktorė ir visas pulkas gražiausių pasakos  personažų: teta Ežienė – saulės Zuikutis ir du rudnosiai Meškinai. Kaip ir dera pirmam susitikimui  teta Ežienė  kalbino tėvelius ir vaikučius norėdama sužinoti, kaip jie praleido vasaros atostogas, kur atostogavo, ką pamatė, ką aplankė, ar buvo nuvykę prie jūros, ar skaitė knygeles, mokėsi skaičiuoti. Labiausiai visi prie vartų pasitinkantys personažai norėjo sužinoti, ar vaikai laukė rugsėjo pirmosios ir susitikimo su savo mokytojomis ir draugais. Smagiai  pasikalbėję ir gavę dovanų po saulutės skirtuką-emblemą su palinkėjimais, visi  skubėjo į papuoštas grupes, kur savo ugdytinių laukė šventiškai nusiteikusios mokytojos. Labiausiai nedrąsūs buvo naujokėliai, kurie pirmą kartą atėjo susitikti su būsimomis mokytojomis ir grupės draugais.

   Tikimės, kad rugsėjo 1-osios šventės įspūdžiai suteikė vaikams dar didesnio noro ir pasitikėjimo su džiaugsmu kiekvieną rytą praverti lopšelio – darželio ,,Saulutė“ vartus, tikėdamiesi, kad čia bus linksma, smagu, saugu ir gera.