Rudenėli, kir vir bar, prašom į svečius dabar

Visą spalio mėnesį ,,Saulutės“ darželio pedagogai kvietė vaikus į sportinę pramogą – rudens gėrybių čempionatą ,,Rudenėli, kir vir bar, prašom į svečius dabar“. Padedant tėveliams, rodos, visos daržovės ir visi vaisiai buvo sunešti į darželį tam, kad vaikai lauke galėtų žaisti pačius įdomiausius žaidimus ir įveikti pačias sunkiausias estafečių užduotis. Su didžiausiu džiaugsmu ir noru laimėti vaikai nešė bulves apie kėglius, su lazdomis rideno baltagūžius kopūstus. Ilgosios, žaliosios cukinijos tapo sunkumo kilnojimo čempionato įrankiais, o gražuoliai baltučiai patisonai, nešami ant galvų, neleido suklysti nė vienam netinkamam žingsniui, norint pasiekti finišo liniją. Labiausiai jėgų pareikalavo močiučių daržuose užaugintų geltonųjų didžiasvorių moliūgų, kurių negalėjai nei pakelti, nei greitai paridenti, ridenimo varžybos. Po įdomių žaidimų ir varžytuvių vaikai iš vaisių dar ,,kepė“ pyragus, vaišino draugus. Ant asfalto iš vaisių ir daržovių šypsojosi gražios mergaitės, o iš raudonskruosčių obuolių sušvito didžiulė gražuolė saulė.

Pedagogai džiaugėsi, kad visą mėnesį vaikai žaisdami turėjo galimybę daug judėti, mokytis gražių, draugiškų tarpusavio santykių.