Naujienos

Rudenėjančiu taku į darželį ateinu

Rudenėjančio rugsėjo 2-osios rytą lopšelį – darželį ,,Saulutė“ lankantys vaikučiai kartu su tėveliais po vasaros atostogų grįžo į grupes. Vyresnieji su džiaugsmu laukė susitikimo su auklėtojomis, draugais, tačiau mažieji, kurie pirmą kartą pravėrė darželio duris, dar  nenorėjo paleisti mamų ir tėčių iš rankų ir apžiūrėti grupėje esančių žaislų, su kuriais galės žaisti  visas dieneles. Tačiau kaip bebūtų,  rugsėjo pirmoji – didžiulis vaikų šurmulys ir džiaugsmas. Skambi muzika ir ,,Saulutės“ darželio ,,Saulės zuikutis“ pakvietė susirinkusius į šventę. Darželio direktorė Birutė Razutienė pasveikino su rudens švente, pasidžiaugė kad taip gausiai susirinko, kad visi gerokai ūgtelėję. Tėveliams palinkėjo gražių metų, vaikams – kad darželyje būtų smagu ir gera. Sugiedojus darželio himną, įsismaginusius vaikučius ,,Saulės zuikutis“ pakvietė pakeliauti po jų mėgstamiausias ir linksmiausias šalis: pasisveikinimo, šokių, plojimų, šypsenų. Pasibaigus kelionėms Zuikutis  visiems dėkojo už gerą nuotaiką ir pasiūlė dar pažaisti  kartu su auklėtojomis, kurios taip pat vaikučiams buvo parengusios daugybę siurprizų.

   Visi šventės dalyviai dėkingi šventės organizatoriams: auklėtojoms Danguolei Kubilienei, Reginai Montvydienei, logopedei Brigitai Stanevičienei, meninio ugdymo mokytojai Janinai Norkevičienei,  ir linki dar daug gražių idėjų kitoms organizuojamoms šventėms.