Projektinės rugsėjo mėnesio savaitės darželyje „Būk saugus kelyje“, „Judu, stiprėju, augu“

Rugsėjo mėnesį lopšelyje – darželyje vyko du savaitiniai projektai. Projekto  „Būk saugus kelyje“ metu ugdytiniai mokėsi saugaus eismo pradmenų. Patys mažiausieji lipdė, karpė, piešė, klausėsi kūrinių šia tema, žaidė didaktinius ir judrius žaidimus. Vyresnieji, be visų išvardintų veiklų, keliavo prie perėjų, kur mokėsi, kaip saugiai pereiti gatvę. Kai kurios grupės perėjas ir sankryžą įsiruošė darželio teritorijoje. Visą savaitę vaikai konstravo, vaidino, žaidė siužetinius žaidimus ir tikrai praturtino žinias apie saugų eismą.

Džiaugsmo, judesio, geros nuotaikos, naujų judrių veiklų padovanojo projektas „Judu, stiprėju, augu“. Sportinės veiklos vyko darželio viduje, teritorijoje ir už darželio ribų. „Kodėlčiukai“ surengė estafečių varžybas „Ryto“ mokyklos stadione, „Lašiukai“ sportui išnaudojo Super miesto aikštelės erdvę, „Varpeliams“ sportuoti padėjo darželio gojelyje augantys medžiai. Fizinis aktyvumas – nauda sveikatai ir aktyvi, smagi pramoga.