Naujienos

Projektas ,,SVEIKAS MAISTAS – SVEIKAS VAIKAS“

Pagal metinį 2018-2019 m. m. veiklos planą spalio 8-9 dienomis darželyje vyko dviejų savaičių projektas ,,Sveikas maistas – sveikas vaikas“. Visų grupių vaikai kartu su auklėtojomis kalbėjo apie tai, kas sudaro sveiko maisto piramidę. Išsiaiškinta, kad augantiems vaikams daugiausia reikėtų valgyti daržovių, vaisių, kuriuose yra daug vitaminų.

    Obuoliai ir morkos daugiausiai ir skaniausiai vaikų valgomi darželyje. Projekto metu vyresnieji kepė obuolius ir vaišino tėvelius, mažieji iš vaisių ant pagaliukų darė vėrinius, o dar kiti pjaustė obuoliukus į skilteles įtvirtindami sąvokas: pusė, per pusę, ketvirtis ir kt. Labiausiai vaikams patiko tyrinėti įvairių rūšių kruopas, iš kurių verdamos, brinkinamos košės ir kurias labai sveika valgyti. Savo įspūdžius vaikai išreiškė menine veikla.

     Projektą apie sveiką maistą ir sveiką vaiką mažieji darželinukai užbaigė džiaugsmingai: žaidė įvairius judrius ir stalo  žaidimus, deklamavo ir inscenizavo eilėraštukus, sekė ir vaidino patinkančias pasakėles.