Projektas „Mano žalioji palangė”

Atėjus pavasariui ir saulutės spinduliams sušildžius grupes, visos grupės tęsia kiekvienais metais vykdomą projektą ,,Mano žalioji palangė“.  Vaikai sėja, tyrinėja, kalba, kaip prižiūrėti, kad jos greičiau sudygtų, kur sodinti daigus, kai jie užauga. Mažieji darbininkai grupėse pasodino stambesnes sėklas – pupas, pupeles, žirnius, svogūnus. Vyresnieji, be stambesnių sėklų į žemę bėrė ir smulkesnes sėklytes. Vaikai sėjo ne tik daržoves, bet ir gėlytes – šalavijus, serenčius ir kitokias. Užaugintais daigeliais nuspręsta papuošti darželio teritorijoje esančius gėlynus.

Palaistę, užrašę pavadinimus, vaikai liko laukti ir stebėti, kuris daigelis pirmas prasikala, kaip kiekvienos rūšies augalas auga.

Įsijungę į Sveikatą stiprinančios mokyklų tinklą, nutarėme įsiruošti ,,Darželio vaistažolyną“. Kiekviena grupė pasirinko po vieną vaistažolių rūšį – kas mėtą, čiobrelį, ramunę, kas melisą, baziliką… Auginsime savo darže, skanausime ir draugus vaišinsime sveika, gardžia, sveikuoliška arbata.