Naujienos

Projektas “Lietuvos mažųjų žaidynės 2020”

Šių metų sausio 6 – gegužės 30 d. Lietuvos ikimokyklinėse įstaigos vykdomas projektas ,,Lietuvos mažųjų žaidynės“. Projekto koordinatoriai: Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija. Jos tikslas: didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinti judėjimo poreikį.

Įsijungęs į projektą ,,Saulutės“ darželis vasario 17-18 dienomis organizavo ,,Lietuvos mažųjų žaidynių“ I-ojo etapo įstaigos festivalį. Žaidynės vyko puikiai, vaikų emocijoms nebuvo ribų. Veiklas organizavome pogrupiais pagal amžiaus grupes, todėl vaikai galėjo daugiau pajudėti. Savo vikrumą išbandė ir mokytojos, jų padėjėjos, meninio ugdymo mokytoja ir pačios žaidynių koordinatorės. Už aktyvų dalyvavimą, gerą nuotaiką, darželio direktorė dėkojo visiems žaidynių dalyviams. Prisiminimui įteikti padėkos raštai, o darželiui liko bendra foto nuotrauka.

Tikimės, kad darželio ugdytiniai dar ne kartą galės džiaugtis ir mėgautis šauniu, judėjimą skatinančiu projektu.