Naujienos

Priešmokyklinukų iškovota pirmoji vieta varžybose „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“

Š. m. lapkričio 24 d. Plungės lopšelis – darželis „Nykštukas“ kvietė visus Plungės miesto priešmokyklinių ugdymo grupių vaikus į žaidynes „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“.

Žaidynių tikslas – tenkinti vaikų prigimtinį poreikį judėti, laikantis taisyklių.

Pirmąjame etape, kuris turėjo vykti savame darželyje, buvo išrinkti 5 drąsiausi, stipriausi, vikriausi dalyviai: Gustė Paulina Alminaitė („Meškučių“ gr.), Jonas Bružas („Meškučių“ gr.), Lukas Savinas („Meškučių“ gr.), Kamilė Tatulytė („Ežiukų“ gr.), Justas Mažulis („Ežiukų“ gr.). Antrasis etapas Plungės miesto lopšelyje – darželyje „Nykštukas“, į kurį atvyko vaikų komandos iš lopšelių – darželių: „Saulutė“, „Pasaka“, „Nykštukas“ ir „Vyturėlis“.

Žaidynių atidarymas – komandų prisistatymas. Eigoje vyko rungtys: sudėti takelį iš dėlionių, įveikti kliūtis su paspirtuku, lįsti pro lankus nepaleidžiant rankų. Komandų kapitonai rungėsi tarpusavyje: iš kamštukų dėliojo bato pėdą. Dėl prizinės vietos mūsų ugdytiniai varžėsi su darželio „Nykštukas“ atstovais. Mūsų sportininkai įveikė varžovus ir įrodė jog drąsiausi, stipriausi ir vikriausi yra jie!

Ačiū organizatoriams už puikų varžybų organizavimą, vaišes ir galimybę išbandyti naują įdomų žaidimą su interaktyviomis bitutėmis.