Naujienos

Prasidėjo „Futboliuko“ žiema!

Prasidėjo „Futboliuko“ žiemos renginiai, jie žada būti kupini naujų potyrių bei švenčių. Prieš didžiąsias metų šventes smagusis ,,Futboliukas“ ,,Kodėlčiukų“ ir ,,Varpelių“ grupių ugdytiniams vyko grupėse. Papuošę eglutes futboliuko tematikos elementais – vėliavėlėmis ir futbolo kamuolį vaizduojančiais paveikslėliais –  mažieji pajuto šventinę nuotaiką. ,,Įvarčių fiestos“  sukūrimui buvo įruošta futbolo erdvė: perstumti baldai, sukonstruoti futbolo vartai, paruošta lenta įvarčiams pažymėti.  Erdvės buvo ne per daugiausiai, bet emocijų labai daug! Mergaitės įvarčių taiklumu ir taškų skaičiumi nenusileido berniukams. Visi mokėsi veikti kartu ir pajusti bendravimo jausmą. Pralaimėjusių nebuvo – nugalėjo draugystė ir didžiulis noras įveikti visus iššūkius.