Pramoga „Mums šaltukas nebaisus, sportas grūdina visus”

Geras žiemos oras ir baltas spindintis sniegas visada vilioja vaikučius į lauką. Pedagogai visą sausio mėnesį organizavo sportines pramogas ,,MUMS ŠALTUKAS NEBAISUS, SPORTAS GRŪDINA VISUS. BESMEGENIŲ ŠALYJE“. Tinkamas oras, supustytos didžiulės sniego pusnys, gausybė panaudotų  priemonių leido vaikams pajusti didžiulį džiaugsmą ir smagumą.

Vyresniųjų ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai kasė sniegą ir lipdė tunelį, vėžinosi rogutėmis, vaikščiojo su šiaurietiškomis lazdomis. Daug vikrumo vaikams prireikė iš po išskleisto parašiuto išsitraukti ir kuo toliau numesti spalvotus kamuoliukus ant sniego. Visi išbandė rankos taiklumą sniego mūšyje.

Jaunesniųjų grupių vaikučiai kasė kiemą, lindo pro draugų nulipdytus sniego tunelius, čiuožinėjo, važinėjo vieni kitus rogutėmis, mėtė sniego gniūžtes į  spalvotus taikinius, vaikščiojo pro kliūčių ruožą džiaugėsi savo išmindžiotomis  pėdutėmis. Ant baltučio sniego ropojo jų pačių nulipdytas didžiulis įvairiaspalvis kirminas.

Na, o patys mažiausieji, lopšelinukai taip pat džiaugėsi žiemos malonumais: vėžinosi rogutėmis, mėtė sniego gniūžtes į dubenį, kasė sniegą sniego kastuvėliais, braidė po sniegą ir džiaugėsi gražiais  šerkšnu pasidabinusiais medžiais.