Naujienos

Plungės „Rotary klubo“ dovanos „Saulutės“ vaikams

2019 m. kovo 14 d. į darželį su dovanomis atvyko grupė garbingų svečių: meras A. Klišonis, Plungės „Rotary klubo“ prezidentas E. Rapalis ir kiti klubo nariai, Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro vadovė D. Zablockienė.

Plungės „Rotary klubas“  vykdo projektą „Judesio korekcijos svarba ikimokyklinio ir pradinio amžiaus vaikams“.  Pagrindinis projekto partneris –  Plungės rajono savivaldybė, projekto koordinatorius – Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Darželiui perduota 44 vnt. sėdėjimo kamuolių 45 cm., 2 vnt. – 65 cm., kamuolio pompos – 2 vnt.

Visuomenės sveikatos biuras įsipareigojo teikti metodinę pagalbą darželio pedagogams, kaip teisingai panaudoti kamuolius vaikų judesio korekcijai.

Už šaunias dovanas lopšelio – darželio ugdytiniai atsidėkojo –žemaitišku koncertėliu.