Plungės rajono darželinukų futbolo šventėje „Futboliukas“ „Varpelių“ komanda iškovojo II vietos taurę!

2015 m. balandžio 22 d. Plungės „Žemaitijos suvenyro“ salė prisipildė mažiausiųjų Plungės rajono futbolininkų iš visų ikimokyklinių įstaigų. Šventės organizatoriai, Plungės sporto ir rekreacijos centras, gausiam dalyvių būriui parengė 3 varžybų aikšteles. Mažųjų sportininkų susirinko tiek daug,  kad planuotos rungtynės užsitęsė ilgiau nei buvo numatyta. Aistros, emocijos liejosi per kraštus. Trys darželiai: „Nykštukas“, „Vyturėlis“, „Saulutė“, atsiuntę po penkias komandas, buvo apdovanoti šakočiais už gausiausią dalyvių skaičių. Mūsų darželį atstovavo dvi 5-6 m. grupės: „Lašiukai“, „Boružėlės“, trys priešmokyklinio ugdymo grupės: „Varpeliai“, „Kodėlčiukai“, „Nykštukai“. Visos komandos žaidė puikiai. Mažieji futbolininkai grįžo labai laimingi, visi apdovanoti medaliais, kuriuos lietė, bučiavo, rodė visiems, kam galėjo…  Šauniajai „Varpelių“ grupės komandai (T. Rimkus, T. Steponavičius, J. Jašmontas, N. Paulauskas) pavyko iškovoti II vietos futbolo šventės taurę – stipresni buvo tik lopšelio-darželio „Raudonkepuraitė“  atstovai.