Naujienos

Plazdėjime Lietuvą matau

2021 metų Vasario 16-osios paminėjimą ,,Plazdėjime Lietuvą matau“ šventėme visa bendruomenė. Darželio vidaus ir išorės aplinka pasipuošė šventine atributika: trispalvėmis širdutėmis, paukščiais, vėliavėlėmis, vaikų kūrybiniais darbeliais, piešiniais. Net ir darželio medžiai nepamiršo  šventinių kaklaraiščių užsirišti…

Visą prieššventinę savaitę pedagogai pasakojo apie Lietuvos istorijos svarbiausius įvykius, įžymius Lietuvai atsidavusius žmones, gamtos grožį, priminė vaikams Lietuvos valstybės simbolius. Vyresnieji ugdytiniai dar kartą prisiminė, kad laisvė – tai didžiausia vertybė, kurią reikia saugoti ir branginti kiekvieną dieną. Mažiesiems smagu buvo tik grupėse, bet ir su tėveliais namuose daryti įvairius kūrybinius darbelius iš antrinių žaliavų, skirtus Lietuvos gimtadieniui. Išradingi kūriniai stebino savo pavadinimais, panaudotų medžiagų įvairove, dydžiais – nuo mažiausių iki didžiausių. Pilių gamyba buvo šeimos šventės „Veikime kartu“ scenarijaus dalis. Ant palangės išsirikiavo ,,Princesės pilis“, ,,Rožinė pilis“, ,,Riterio pilis“, ,,Gedimino pilis“, Trakų pilis“, ,,Raudonės pilis“, ,,Kunigaikščio gėlyčių pilis“ ir dar daugelis kitų. Vaikai savo piešiniais, kitais kūrybiniais darbais siuntė Lietuvai nuoširdžiausius sveikinimais.

Tikimės, kad organizuotos veiklos palietė vaikų širdeles, skatino domėtis ir didžiuotis savo šalimi. Dėkojame renginio organizatorėms, mokytojoms Vidai ir Simonai už bendruomeniškumo puoselėjimą ir visiems, kurie prie to prisidėjo.