Naujienos

Pasipustėm delniukus ir išvijom šaltukus

Kovo 5 d. lopšelyje – darželyje šurmuliavo Užgavėnės. Visi ruošėsi iš anksto. Persirengėliais – žydais, čigonais, raganomis, daktarais ir kitais personažais – buvo ne tik vaikučiai, bet ir pedagogai. Šventės dalyviai ėjo vieni pas kitus į grupes, šmaikštavo, dainavo, šoko, vaišinosi atsineštais skanumynais. Didžiausi šventės kaltininkai Lašininis ir Kanapinis, lydimi trankios, smagios muzikos, lankėsi grupėse. Kanapinio ir Lašininio dvikova vyko salėje ir baigėsi Kanapinio pergale, kuri reiškia, kad žiema užleidžia vietą sugrįžtančiam pavasariui. Blogi darbai sudeginti, o liūdnas Lašininis paliko šiųmetę žiemą.

Nutilus triukšmingai muzikai, smagiai pasilinksminę mažieji persirengėliai grįžo į grupes, kur vaišinosi blynais ir kitokiais „žydukų“ gardumynais.