Naujienos

„Pasaką darželyje man seka močiutė, senelis, tėtis ar mama“

„Nykštukų“ grupės vaikai kviečia savo šeimas narius į popietes „Seku seku pasaką“. Kurioje visi norintys, gali skaityti knygeles vaikams, juk mūsų asmeninis pavyzdys yra pati geriausia dovana. Skaitymo nauda vaikui – akivaizdi ir neišmatuojama. Knyga – ne tik puiki atsipalaidavimo, nuraminimo priemonė, padedanti vystyti vaiko emocinę-socialinę, komunikacinę, pažintinę, intelektinę raidą, bet yra tinkama ir pramogai – juk didžiojoje dalyje knygų skirtų vaikams, susipina du pasauliai – išgalvotas ir realus, vyksta dideli ar maži stebuklai, veikėjai patiria neįtikėtinų nuotykių, susiduria su įvairiausiais iššūkiais ir juos įveikia.

Vaikų literatūros kūrėjas ir iliustratorius Dainius Šukys sako – „Kai rašau pasakas, pirmiausia stengiuosi, kad tėvai, skaitydami vaikams, krizentų, jiems būtų linksma ir įdomu.“

Ačiū Jokūbo, Ado, Augusto, Smiltės, Herkaus mamytėms už pasakėles.