Naujienos

Olimpinė diena 2019

       Lopšelis – darželis ,,Saulutė“  gegužės 15 dieną  jau antrus metus iš eilės dalyvavo  Plungės sporto ir rekreacijos centro kartu su Plungės rajono savivaldybe organizuojamame  ,,OLIMPINĖS DIENOS“ renginyje, kurio tikslas – skatinti vaikų fizinį aktyvumą, norą kuo daugiau judėti, sportuoti, domėtis sveika gyvensena.

     Šventė prasidėjo Švietimo ugdymo įstaigų moksleivių ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikų ir pedagogų bendra eisena. Olimpinės dienos dalyvius sveikino Plungės miesto meras, Seimo narys J.Varkalys, plungiškis  kanojininkas Henrikas Žustautas, kiti  savivaldybės administracijos darbuotojai.

    Po gražių sveikinimų visi sporto entuziastai – maži  ir dideli- buvo pakviesti į olimpinę mankštą. Gera nuotaikinga muzika ir sportiniai elementai suteikė gerą nuotaiką.  išbandant visas Didžiausią susidomėjimą  mažiesiems sportininkams suteikė kliūčių ruožas. Prieš jį įveikiant, reikėjo užsiregistruoti ,,išduotais pirštukais“. Ir tik tada pagal laiką buvo galima pradėti įveikti visas kliūčių ruožo užduotis. Buvo labai įdomu ir norėjosi kartoti, tačiau tokį pat džiaugsmą norėjo patirti ir kiti dalyviai.

    Po sėkmingo pasibėgiojimo labirinte visi  buvo apdovanoti ledų porcijomis, o gera savijauta ir nuotaika suteikė  norą  kuo daugiau judėti ne tik patiems, bet ir draugams.