Margi velykiniai kilimėliai

Su džiaugsmu laukėme didžiosios pavasario metų šventės –  Šv. Velykų. Prieššventinę savaitę – balandžio 6-9 dienomis-aktyviai dalyvaudami įvairiose veiklose, ugdytiniai ne tik pagilino jau turimas žinias, bet dar daugiau sužinojo klausydamiesi  negirdėtų  skaitomų kūrinėlių apie Velykų papročius, tradicijas,  margučius – jų marginimo gudrybes, vaikų vaidmenį ruošiantis šventėms. Tobulino piešimo, kirpimo, klijavimo, dažymo, dekoravimo įgūdžius.

Didžiausias iššūkis vaikams buvo įgyvendinti gražios idėjos sumanytojų – mokytojų Elenos, Vidos ir Simonos pasiūlymą – padaryti po vieną didžiulį margutį, jį padekoruoti  ir jais papuošti darželio teritoriją. Prieš šventes darželyje atsirado margučių takas.

Velykiniu laikotarpiu dalyvavome ir Panevėžio r. Pažagienių mokyklos – darželio organizuojamame konkurse.  Konkurso tikslas – kurti edukacinių bitučių ,,Bee – Bot“ arba kitokių edukacinių robotukų kilimėlius Velykine tematika. Kurdami vaikai  lavino pažintinius gebėjimus, skatino vaikų atkaklumą, komandinio darbo įgūdžius. Užgimusios idėjos – kiekvienos grupės vaikučių sukurti kilimėliai su trumpu veiklos aprašymu buvo išsiųsti į mokyklą– darželį. Laukiame konkurso organizatorių įvertinimo, o gal ir įsteigto prizo!