Naujienos

“Margi margučiai ritas – jau pateka Velykų rytas”

Saulėtą balandžio 24 – osios rytą, skambant muzikai, su gera nuotaika ,,Saulutės“ darželio ugdytiniai, pedagogai ir tėveliai rinkosi į gražiai išpuoštą lauko teritoriją. Visi – dideli ir maži – su pačiais gražiausiais margučiais, pedagogių Jolantos Spiridonovienės, Laimos Ringienės ir Daivos Kiauleikienės buvo pakviesti į velykinę šventę ,,MARGI MARGUČIAI RITAS – JAU PATEKA VELYKŲ RYTAS“. Darželyje apsigyvenęs Saulės zuikutis suvadino visą pulką vaikučių, pedagogų, tėvelių į pačias įdomiausias, linksmiausias rungtis, kurios suteikė visiems daug džiaugsmo, gerų emocijų ir didelį norą judėti.

    Vyresniųjų ir priešmokyklinių ugdymo  grupių aikštelėse užvirė krepšinio ir futbolo turnyras, viduriniųjų  grupių vaikai išbandė rankų taiklumą žaisdami žaidimą „Taiklioji ranka“, jaunesniųjų  grupių dalyviai žaidė įvairiausius linksmus, tradicinius, senovinius velykinius žaidimus. Patys mažiausieji – lopšelinukai – kreidelėmis piešė  ir margino kiaušinukus ant šaligatvio, patyrė didelį džiaugsmą supdamiesi velykinėse supynėse. Didžiausią džiaugsmą vaikai išgyveno, kai savo atsineštus margučius galėjo ridenti ant žolės įrengtuose spalvotuose loveliuose. Visi stengėsi nuridenti kuo toliau, kad draugas  ridendamas savo margutį negalėtų pataikyti jau į nuridentąjį.

   Esant geram orui,  skambant gražiai muzikai ir vyraujant gerai nuotaikai, šventiniai vaikų žaidimai galėjo tęstis dar ilgai. Tačiau Saulės zuikutis pranešė apie šventės pabaigą, pakviesdamas visus nusifotografuoti, ir pažadėjo susitikti kitais metais paprašydamas visų atsinešti dar gražesnių, stipresnių margučių.