Naujienos

Mano grupės fizinio aktyvumo piramidė

Pasaulio sveikatos organizacija  Europos regionui yra orientuota  į fizinį aktyvumą, kaip svarbiausią veiksnį žmogaus sveikatai ir gerovei. Įgyvendinant šią strategiją siekiama apimti visas fizinio aktyvumo formas bet kurioje amžiaus grupėje, bei siekti įdiegti  natūralų  fizinio aktyvumo įprotį. Visos veiklos, kurios skatina fizinį aktyvumą, tinkamos. Jas galima sugrupuoti pagal jų intensyvumą bei laiko apimtį.

Kiekviena grupė sudarė ,,Mano grupės fizinio aktyvumo piramidę‘‘. Šia metodine priemone vadovaujamės kiekvieną dieną.

Gaminant piramidę kartu su vaikais aiškinomės, kokias veiklas vykdome kiekvieną dieną?  Ką veikiame ne taip dažnai?  Kas turėtų atsidurti mūsų grupės fizinio aktyvumo piramidės viršūnėje?

Grupių piramidžių  paroda darželio bendruomenė galėjo pasidžiaugti šeimos šventės metu.

 

Aktyvios mokyklos darbo grupė