Naujienos

Lik sveikas, darželi !

Gegužės 26 – oji ir birželio 2-oji – priešmokyklinio ugdymo ,,Varpelių” ( mokytojos Elena A. ir Kristina S.) ir ,,Kodėlčiukų“ (mokytojos Albina N. ir Vilija P.) grupių  vaikams – ypatingos dienos.  Šiomis  dienomis būsimi pirmokėliai atsisveikino su  lopšeliu – darželiu.   Dienos buvo  kupinos siurprizų, džiaugsmo, juoko ir  aišku vaikiško liūdesio širdelėse. Priešmokyklinukai tėveliams ir visiems svečiams  parodė, ko išmoko darželyje per visus lankytus metus: šoko, dainavo, deklamavo, dėkojo visiems  už rūpestį, meilę.

Mažiesiems ,,absolventams“ iškilmingai buvo įteikti pažymėjimai, bei atminimo dovanėlės. Po atsisveikinimo koncerto “Kodėlčiukų” grupės vaikų laukė nuotaikinga edukacinė išvyka į ,,Vinetu“ kaimą.

Būsimiems pirmokėliams linkime ištvermės, puikios nuotaikos, gero skrydžio, sėkmės mokyklos suole, o tėveliams dėkojame už geranorišką bendravimą ir bendradarbiavimą per visus šiuos metus.