Naujienos

Lik sveikas, darželi!

Juk dienos – tai tik akimirkos!                                                                                                             Šiais mokslo metais atsisveikinome su ,,Boružėlių‘‘ ir ,,Lašiukų‘‘ grupių vaikais.  Augdami ir žaisdami vis keitėtės – stiprėjote, tapote smalsia, aktyvia ir žingeidžia draugų komanda, įveikusia daugybę įvairiausių žinių kliūčių! Šiandien atėjo metas atsisveikinti su nerūpestingu vaikystės pasauliu.

,,Lašiukų“ grupės vaikai važiavo į edukacinį turizmo renginį, kuris vyko  „Vinetu kaime“, (Klaipėdos r. Kretingalės sen.) kur susipažino su Šiaurės Amerikos indėnų gyvenimo būdu, kultūra, istorija.

,,Boružėlių‘‘ grupės vaikai laiką praleido ,,SKYPARK‘‘ kur sudalyvavo fizinį aktyvumą skatinamčiame renginyje.

Sėkmės bei atradimų džiaugsmo tolesniame pažinimo ir kūrybos kelyje!