„Lietuvos mažųjų žaidynės 2019“ I-ojo etapo renginys

2019 m. vasario 18, 19 dienomis lopšelyje – darželyje vyko respublikinio ikimokyklinių ugdymo įstaigų projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2019“ I-ojo etapo renginys. Projektą organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Projekto tikslas – didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį ir skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.

Varžybose dalyvavo visų grupių ugdytiniai, pedagogai, auklėtojų padėjėjos. Varžybos suteikė daug gerų emocijų ir puikių įspūdžių. Visi dalyviai buvo apdovanoti RIUKKPA padėkos raštais.