Lietuvos ikimokyklinių įstaigų „Saulučių” sambūris Kaune

2022 m gegužės 13 d. ,,Saulutės“ lopšelio – darželio pedagogų komanda (Elena A., Regina D, Jolanta S, Birutė R.) dalyvavo dešimtajame Lietuvos ikimokyklinių ugdymo įstaigų, turinčių „Saulutės” pavadinimą sambūryje – metodinėje dienoje „Saulučių darželiuose pasėkime kultūrą”, kuris vyko Kaune. Susitikimo metu svečiams buvo pasiūlyta įdomi, turininga edukacinė – pažintinė programa. Pasidžiaugta Kauno vaikų lopšelio-darželio ,,Saulutė“ vidaus ir lauko erdvėmis, nuostabiu susitikimu su dramos teatro aktore, pedagoge Inesa Paliulyte, apsilankyta Pažaislio vienuolyne bei valstybiniame lėlių teatro spektaklyje „Baldis ir Vivaldis”.

Dėkojame kolegėms už turiningą programą, nuoširdų priėmimą, vaišes ir suvenyrus.

Džiaugiamės susitikę ir pabendravę dideliame bendraminčių būryje Kaune ir laukiame kito smagaus susitikimo dar vienoje neaplankytoje ,,Saulutėje“ Prienuose.