Naujienos

Lietuvos gimtadieniui – mažųjų iškepti pyragai

     Vaikų poetas K. Kubilinskas viename savo eilėraštyje yra pasakęs, kad pulkas ,,kiškių susirinko, net žalia girelė linko“. Tiek sausio 23 d. į lopšelio – darželio ,,Saulutė“ salėje esančią ,,girią“ susirinko pačių mažiausiųjų ,,Pagrandukų“, ,,Grybukų“, ,,Nykštukų“ grupių kiškučiai su savo mamomis – kiškienėmis (auklėtojomis Gražina Krasauskiene, Rolanda Kubilinskiene, Jolanta Spiridonoviene). Susirinko jie pasveikinti šalelės Lietuvos, kurioje šiandien visi laimingai gyvena, su gimtadieniu ,,TAU PAŠOKSIU, LIETUVĖLE“ Meninio ugdymo mokytojai ir visiems susirinkusiems dainuojant dainelę ,,GRAŽI MŪSŲ ŠEIMYNĖLĖ ŠIANDIEN SUSIRINKO“ prasidėjo trijų kiškių šeimynų nuotaikinga šventė. Visa ,,giria“ ūžė nuo kiškučių dainavimo, išdykavimo, įmituojamų  įvairių žaidimų judesių. Kad būtų dar smagiau ir linksmiau, Kiškienė Jolanta kiekvienai kiškių šeimynai pasiūlė iškepti skanius šventinius gimtadienio pyragus. Ir visi ėmėsi didelio ir atsakingo darbo: pirmiausia draugiškai susimalė miltus, išsijojo, parsinešė vandens iš šaltinėlio ir, švariai nusiplovę rankeles, minkė tešlą, iš kurios  formavo didesnius ir mažesnius pyragėlius, kuriuos  vėliau pašovė į krosnį. O paskutinis darbas buvo toks, kiškiai spalvino geltona , žalia, raudona spalvomis širdeles ir jomis papuošė  gražiai pageltusius pyragus.  Kol iškepti pyragai atauš, ir pradėdami vaišintis, visi draugiškai  už rankų susikibę dar pažaidė žaidimą ,,MES KIŠKUČIAI GRAŽŪS, MUS RATELIS MAŽAS“.  Tada jau nieko kito ir nebeliko, kaip  kiškienėms padalyti po didžiulį pyrago gabalėlį, kuris buvo iškeptas Lietuvos gimtadieniui. Visi paskanavę pyragų pasakė savo mamoms – kiškienėms AČIŪ už gražiai praleistą laiką.  Skambant muzikai su gera nuotaika, geromis emocijomis visi kiškučiai ir kiškienės sustriksėjo į grupes laukti skaniai pagamintų pietų.