Naujienos

Labdaros ir paramos fondo “Švieskime vaikus” dovana

   Kaip ir kasmet labdaros ir paramos fondo ,,Švieskime vaikus“ ,,Vaikų bibliotekėlės“ lentynose rikiuojasi vertingos lietuvių autorių knygelės. Š. m. balandžio 28 d. fondo steigėjų buvome pakviesti dalyvauti knygų šventėje ,,Vaikų bibliotekėlė 2021“. Renginys vyko nuotoliniu būdu. Jos metu direktorė Vaida Mandrijauskaitė pristatė geriausias paskutiniųjų metų vaikiškas knygeles. Šventėje dalyvavusi rašytoja Rasa Lazauskaitė pristatė savo pirmąją knygą vaikams ,, Dviese bijoti drąsiau“, kurią pati ir iliustravo. Vaikučių nuostabai tą pačią akimirką į darželio kiemą atskrido du didžiuliai gandrai, kurie steigėjų fondo įpareigoti ant  savo plačių sparnų vaikams atnešė dovanų – dar nematytų ir neskaitytų vaikiškų knygelių. Kadangi gandrai su vaikais lauke nespėjo susitikti, todėl atsidėkojo mojuodami pro grupės langus, o gražuolius pasitikusi darželio direktorė ir paimdama dovanas  pažadėjo – visos knygutės su malonumu artimiausiu metu bus peržiūrėtos ir perskaitytos.

    Linkime fondo steigėjams ,,Švieskime vaikus“ gražių darbų ir kasmet mūsų mažuosius skaitytojus vėl džiuginti  naujomis knygelėmis.