Naujienos

„Kiškučių“ ir „Drugelių“ vaikučiai atsisveikino su darželiu

Gegužės paskutinėmis dienomis dviejų priešmokyklinio ugdymo grupių „Kiškučių“ ir „Drugelių“ vaikai atsisveikino su darželiu. Vaikų išleistuvės prasidėjo išvykomis. Įkyrus lietus lydėjo „Kiškučius“ į „Vinetu kaimą“ Dangės-Akmenos upės slėnyje netoli Klaipėdos, Kretingalės seniūnijoje. „Drugelių“ grupei pavyko labiau – oras buvo geras ir pasivaikščiojimas po „Dino parką“ Radailių dvaro teritorijoje buvo malonesnis. Įspūdžių buvo daug: kelionė autobusu, edukacijos, vaišės gamtoje.

Abi grupės parengė atsisveikinimo koncertus tėveliams, tik, deja, tėveliai juos pamatyti galėjo virtualiu būdu. Po koncerto grupėse vaikučių laukė kavinės „Saulutė“ vaišės. Ačiū tėveliams, kurie prisidėjo prie kavinės meniu. Pasivaišinę darželio absolventai išgužėjo į kiemą, kur juos pasitiko tėveliai. Paleisti į orą balionai nuo darželio kalvelės, išskraidino vaikų svajones… Apie 2021 m. laidos priešmokyklinio ugdymo grupes primins ant darželio sienos palikti grupių piešiniai ir žaliuojantys dovanoti augalai – „Kiškučių“ obelaitė ir „Drugelių“ lanksva.

Linkime vaikučiams dar pasidžiaugti per lauką bėgančiais saulės spinduliais, kurie atneša gėlėtą vasarą. Nerūpestingai šokinėti pievų takeliais, statyti smėlio pilis, pasisupti smagiose vaikystės sūpynėse. Tegul spalvota vaikystės pasaka dar ilgai ilgai nesibaigia… Sėkmingo kelio į mokyklą – ištvermės, ryžto ir geros nuotaikos!