Kalėdos beldžias į duris

Nors žiema šiemet  sniego ir  pagailėjo, tačiau magiškiausios, laukiamiausios Kalėdų šventės, o ypač Kalėdų Senelio ir Snieguolės su dovanomis,  vaikai laukė visus metus.

Gruodžio 16-17 dienomis, apkeliavęs visas pasaulio šalis ir mokantis sveikintis visomis pasaulio kalbomis,  Kalėdų Senelis su Snieguole aplankė ir ,,Saulutės“ darželio vaikučius. Kalėdos – stebuklų metas, todėl prie eglutės Senelio ir Snieguolės kalėdinėje programoje ,,ATRASK KALĖDŲ STEBUKLĄ“  vaikai šoko, dainavo, deklamavo eilėraštukus, atverdami širdeles sau ir kitiems,  o  tėvelius kvietė žaisti  linksmus, smagius žaidimus. Į šventę atkeliavusi aštriasnapė  varna, mosuodama savo dideliais sparnais,  nunešė vaikus į stebuklingą šalį. Čia jie grojo stebuklingomis lazdelėmis, galvojo įvairius pokštus, virto nykštukais,  snaigėmis, vėjo gūsiu, audra ir stingdančiu šalčiu. Kadangi vaikai laukė ir Kalėdų Senelio, ir dovanų, Snieguolė  vaikams ant delniuko dar  padovanojo po stebuklingą snaigę,  kuri išpildė visus jų norus.  Iš didžiausio Kalėdų Senelio maišo vaikai tikėjosi gavę dovanų tai, ką laiške rašydami ir prašė.

Kalėdų Senelis, išdalinęs laukiamas dovanėles, bus labai laukiamas ir kitais metais.