Jausmingai suskambėjo vaikiška Kalėdinė giesmė

Artėjant didžiosioms metų šventėms, puoselėjant bei populiarinant advento giesmių ir Kalėdinių dainų atlikimą, mūsų darželio meninio ugdymo mokytoja Lolita Liaudanskienė prisijungė prie Radviliškio lopšelio – darželio ,,Eglutė“ organizuojamo Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių  advento giesmių ir Kalėdinių dainų festivalio ,,Angelo sparnas“. Suburtas mergaičių ansamblis iš įvairaus amžiaus grupių sėkmingai atliko adventinę giesmę.

Dalyvavimas nuotoliniame festivalyje suteikė pedagogei galimybę pasidalinti gerąja muzikinio ugdymo patirtimi, tobulinti profesinę kompetenciją, virtualioje aplinkoje stebėti visų dalyvių atsiųstus vaizdo įrašus. Už dalyvavimą festivalyje buvome apdovanoti padėkomis.