Naujienos

Įvarčiais baigėsi ,,Futboliuko“ sezonas

Balandžio 21 d. priešmokyklinio ugdymo ,,Kodėlčiukų“ ir „Varpelių“ grupių vaikučiams buvo didelė šventė. Darželio sporto aikštelėje vyko Lietuvos masinio futbolo asociacijos ilgalaikio ,,Futboliuko“ projekto uždarymas. Mažųjų dalyvių eisena užpildė sporto aikštelę, kur prasidėjo draugiškas komandų susitikimas. Teisėjauti buvo pakviesti futbolo klubo ,,Babrungas“ treneriai Arnas ir Alvydas. Kaip ir dera, prieš prasidedant žaidynėms, teisėjai pakvietė vaikus truputėlį pajudėti, apšilti. Po nesudėtingos pirmosios žaidimo dalies, prasidėjo rimti, įnirtingi dviejų komandų susitikimai. Žaidžiant aikštelėje po tris žaidėjus, o žaidžiančių buvo daug, ir vienoms, ir kitoms komandoms teko pabūti ir žaidėjais, ir sirgaliais. Aikštelėje vyko įnirtinga kova – ir vieni, ir kiti norėjo įmušti priešininkams į vartus kuo daugiau kamuolių. Kamuolys, deja, dažniausiai nepakluso – skriejo pro vartus. Kokios emocijos nuvilnijo, kai kuriai nors iš komandų pagaliau pasisekė pelnyti įvarčius! Taškai nebuvo skaičiuojami, todėl nugalėjo nuoširdi draugystė. Pasibaigus žaidynėms įteikti padėkos raštai ir simboliniai medaliai. Šis sezonas baigėsi, bet mūsų draugas „Futboliukas“ tikrai aplankys mus ir kitais mokslo metais, nekantriai lauksime!