Naujienos

Išlydėję vasarėlę, pasitikome Rugsėjį!

Su džiaugsmu, nerimu ir viltimi rugsėjo 1- oji pasibeldė į kiekvienus namus. Kas didelėmis baimės akelėmis  pirmą kartą peržengė darželio vartus, kas su gėle rankoje skubėjo į mokyklą susitikti su pirmąja mokytoja, o kas, kulniuodamas jau ne pirmus metus, skubėjo susitikti su draugais, pasidalinti vasaros įspūdžiais, patirtais malonumais.

Rugsėjo 1- osios dienos rytą lopšelio – darželio ,,Saulutė“ vaikučius pasitiko muzika, įvairiaspalviai balionai, vėjo malūnėliai,  ,,išdygę“ rudeniniai grybai, darželio direktorė B. Razutienė ir, žinoma, geltonpūkis Saulės zuikutis bei šiemet panorusi su vaikučiais draugauti varlių karalienė Kvaksė.

Grupėse vyravo didžiulis šurmulys, nes visi norėjo papasakoti, kaip su tėveliais praleido vasaros atostogas, kur keliavo, ką pamatė, kas juos nustebino ar truputėlį išgąsdino. Vėliau mokytojos pakvietė vaikus ir tėvelius į kiemą, kur dar kartelį darželio direktorė pasveikino visus susirinkusius į ,,Saulutės“ darželį. Vaikai pramogavo aikštelėse, kur jų laukė įvairūs žaidimai, siurprizai.

Rugsėjis – didelių darbų pradžia. Visiems gero starto ir sėkmingo finišo!