Naujienos

Išdažėme margutį įvairiais dažais

Likus savaitei iki didžiųjų Velykų švenčių, kaip ir suaugusiems, taip ir darželinukams grupėse vyko didysis pasiruošimas. Vaikai karpiniais puošė langus, darė įvairius velykinius darbelius, kiaušinių trafaretus margino įvairiomis technikomis ir raštais. Vaikų darbai papuošė darželio tvorą. Kūrybinė mokytojų komanda pagamino lauko puošybos margutį.

Balandžio 21 d. Velykinis zuikutis (mokytoja Donata B.) pakvietė vaikučius prisijungti prie Joniškio lopšelio – darželio „Saulutė“ iniciatyvos – Velykinio bėgimo ,,Pulkas zuikių susirinko“ taip pat pažaisti aikštelėse, paridenti margučius. Visas pulkas darželio zuikučių pasileido į trasą. Zuikiai greiti, tad spėjo ir prie krūmo prišokti, fotonuotrauką pasidaryti! Margučių ridenimo varžytuvėse, sudužusių margučių nebuvo, tačiau atiduoti savo margutį draugui už tai, kad jo margutis buvo numuštas, niekas nenorėjo. Visi linksminosi, smagiai leido laiką.

Šventei baigiantis Zuikutis su savo palyda išdalino saldžias ir nesaldžias dovanas ir padėkos raštus.