Naujienos

Iš ,,Sveikatingumo dienos“ – linksmesni ir žvalesni!

Gegužės 10 dieną, Plungės sporto ir rekreacijos centro organizatoriai sukvietė visas ugdymo įstaigas, nuo pačių mažiausių darželinukų iki miesto ir rajono mokyklų, į Sveikatingumo dieną. Skambant muzikai, dalyvių eisena užpildė visą aktyvaus laisvalaikio ir pramogų zoną.

Susirinkusius sveikino Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, ir kiti garbūs svečiai. Visi linkėjo kuo daugiau pajudėti, išsirinkti savo mėgstamiausią sporto šaką, svarbiausia, išvengti traumų.

Profesionali trenerė visiems pravedė masinę mankštą. Darželinukai parengė sportines parodomąsias programas. Mūsų sauliečiai aktyviai pajudėjo ant masažinių kamuolių ir pradžiugino kitus dalyvius. Už dalyvavimą olimpinės mylios bėgime vaikai buvo apdovanoti lipdukais. Mažieji galėjo dalyvauti ir kituose sveikatingumo dienos numatytuose renginiuose.

Iš ,,Sveikatingumo dienos“ grįžome linksmesni ir žvalesni!