Naujienos

„Gerumo pastogėje“ įsikūrė įvairiausi gyventojai

2022 m. Tolerancijos dienos idėja  – Tolerancijos namas. Darželyje visą savaitę vyko pokalbiai apie bendrystę, sugyvenimą kartu, buvo aptariamos įvairios situacijos. Meninių veiklų metu žinias, emocijas vaikai sudėjo į savo darbus.

Sumanėme kurti daugiaaukštį namą iš atskirų blokų –  „Gerumo pastogę“, kurioje apsigyvens įvairiausi žmonės, turintys savus pomėgius, įpročius, skirtingų kalbų, rasių ir tikėjimų. Atskirus blokus konstravo darželio grupės, o stogo dangą ruošė patys mažiausieji. Kiekviena grupė gavo savo užduotį. Baigus gyventojų įkurdinimo darbus, atskiri blokai buvo sulipdyti į vieną daugiabutį namą, kuris pavadintas „Gerumo pastoge“.

Savo statinį ir vaikų darbų foto išsiuntėme Tarptautinei komisijai, kasmet inicijuojančiai Tolerancijos  dienos paminėjimą.