Naujienos

“Futboliuko” kelionė tęsiasi

,,Futboliukas“ jau baigia įsikurti tarp žaidžiančių vaikų ir jaučiasi vis jaukiau. Kiekvieną mėnesį futbolo mėgėjai yra kviečiami sportuoti, bendrauti su draugais. Kad ,,Futboliukas“ galėtų augti ir tobulėti,  kiekvieną mėnesį vaikai turi linksmai ir išradingai atlikti paskirtas užduotis. Dėl susidariusios ekstremalios situacijos į linksmąsias pramogas vaikai negali pasikviesti draugų iš kitų grupių ar didįjį futbolą žaidžiančių atstovų.  Ne bėda, vaikai nenusimena! Kartu su mokytojomis smagiai ir naudingai leidžia laiką: sportuoja kaip moka. Po užduočių įveikimo, žiūrėk, dar ir mažųjų futbolininkų eilėraštis, kaip koks kamuolys išrieda…

Trypia, juda ,,Meškinai“, spiria kamuolį ,,Ežiai‘.

O ,,Nykštukai“ saugo vartus nuo ,,Kiškučių“ ir ,,Drugelių“.

Kaip smagu, kaip smagu, žaisti ,,Futbolą“ kartu!