Naujienos

Edukacinė išvyka į „Vinetu kaimą“

„Varpelių“ grupės vaikai gegužės 23 dieną vyko į „Vinetu kaimo“ organizuojamą edukaciją, kurioje vaikų laukė programa, skirta pirmajai pažinčiai su indėnų kultūra, istorija, gyvenimo būdu. Programoje Indėnų kaimo vadas Vinetu užsiėmimo dalyviams suteikė indėniškus vardus ir paženklino veidus simboliniais piešiniais. Daugiau kaip dešimtmetį kauptoje indėnų muziejaus ekspozicijoje vaikai apžiūrėjo autentiškus, indėnams šventus daiktus, ginklus, aprangos detales, papuošalus, meno dirbinius ir kt. Indėnų palapinėje vadas Vinetu papasakojo paslaptingų legendų  bei istorijų, išmokino indėniškų šokių ir žaidimų, surengė smagią viktoriną. Drąsiausieji savo jėgas galėjo išbandyti šaudymo iš lanko, indėniškos ieties turnyruose. Gyvūnų mėgėjai turėjo progą susipažinti su indėnų žirgais, avelėmis, ožkomis, vištytėmis, antytėmis ir spalvingais kalakutais. Sugrįžome pilni puikių indėniškų emocijų.