Naujienos

Džiaugiamės labdaros ir paramos fondo ,,Švieskime vaikus“ dovana

Džiaugiamės ir esame dėkingi, kad ir šiemet labdaros ir paramos fondas ,,Švieskime vaikus“, kurio steigėjai Andrius Mamontovas, Ramūnas Karbauskis nepamiršo mažųjų skaitytojų ir dovanojo vaikams naujai išleistų lietuvių autorių knygelių. Kovo 25 dieną vaikų biblioteka  organizavo susitikimą su Ukrainos karo pabėgėlių vaikais ir jų mamomis. Su meile atiduotos  dovanos gal nors trumpam leido pamiršti šiurpius išgyvenimus. Darželį atstovavo priešmokyklinio ugdymo grupės „Ežiukai“ mokytoja Ingrida ir vaikai. Dovanotos knygelės papildė ne vienerius metus iš labdaros ir paramos fondo gautų knygų biblioteką.

Tariame nuoširdų ačiū renginį organizavusiai bibliotekai ir fondui už knygas. Tikimės, kad mūsų ugdytiniai naujais leidiniais bus džiuginami dar ne kartą. Nuoširdžiausiai linkime jauniesiems užsieniečiams ir jų mamoms kuo greičiau išvysti taikų Ukrainos dangų!