Naujienos

Diena be automobilio

         Judėjimas – maloni ir džiugi veikla vaikams, stiprybės ir sveikatos šaltinis. Judumo savaitė – tai vienas iš Judumo savaitės renginių, kurio tikslas –  skatinti žmones kuo daugiau judėti, eiti pėsčiomis, važiuoti dviračiu, paspirtuku, rinktis transporto priemones, tausojančias aplinką.
Rugsėjo 20-24 dienomis lopšelio – darželio „Saulutė“ ugdytiniai  dalyvavo akcijoje ,,Diena be automobilio“. Akcijos metu darželio teritorijoje buvo galima pamatyti daug įvairių vaikiškų transporto priemonių, paruoštų lenktynėms bei draugiškam pasivažinėjimui. Veiklos vyko ir darželio kieme, ir už jo ribų. Kol vieni smagiai leido laiką važinėjimosi trasose, kiti kartojosi saugaus elgesio kelyje taisykles, treti – ėjo prie didžiosios Maximos esančios perėjos, kur stebėjo mašinų judėjimą, bandė kelis kartus pereiti gatvę ir vėl saugiai sugrįžti į darželį. Mažesnieji taip pat linksmai leido laiką. Kartu su mokytojomis vairavo transporto priemones, mokėsi saugiai grįžti į spalvotus garažus. Žaidimai su įvairiaspalviais kamuoliukais paįvairino renginį.

       Įdomios veiklos gryname ore suteikė visiems akcijos dalyviams  žvalumo, energijos, daug teigiamų emocijų.