Naujienos

Darželinukų švaros akcija “Darom 2019”

          Nors už lango dar šaltokas pavasarinis oras, lopšelio – darželio ,,Saulutė“ pedagogai kartu su vaikučiais kasdien kalba apie pirmuosius pavasario požymius,  taip pat prisimena, kad balandis – švaros mėnuo. Kaip ir kasmet, taip ir šiais metais, mažieji aktyviai prisijungė prie aplinkos švarinimo akcijos ,,DAROM“, kurios tikslas –  kad vaikai suprastų ir suvoktų, kaip svarbu neteršti gamtos, saugoti ir puoselėti jos grožį. 2019 m. balandžio 10 d. jaunesniųjų grupių darbininkai  švarinosi darželio teritorijoje, o vyresnieji išsiruošė prie Plungės jūros Meilės kalnelio. Čia ne tik su didžiausiu noru ir gera nuotaika rinko šiukšles, bet kartu stebėjo atbundančios pavasarinės gamtos požymius, parskridusius paukščius. Po naudingų darbų, turiningai praleisto laiko į grupes grįžo truputėlį pavargę, bet laimingi, galėję prisidėti prie švarios ir gražios aplinkos išsaugojimo. Svarbiausia, kad grįždami, anot auklėtojų,  pastebėjo kiekvieną šiukšlę, piktinosi tais, kurie teršia aplinką.