Naujienos

Darželinukai džiaugėsi edukaciniu projektu “Kelionė menų labirintais”

          Plungės Mykolo Oginskio meno mokykla pakvietė ikimokyklines įstaigas į tradicinį tarpmokyklinį edukacinį projektą ,,KELIONĖ MENŲ LABIRINTAIS“, kurio tikslas – plėtoti tarpmokyklinį bendradarbiavimą vaikų meninio ugdymo srityse. Balandžio 30 d. lopšelio – darželio ,,Saulutė“ vyresniųjų grupių ,,Lašiukų“ auklėtoja Simona Lukienė, ,,Boružėlių“ auklėtoja Regina Montvydienė ir priešmokyklinių ugdymo grupių ,,Varpelių“ auklėtoja Elena Alonderienė ir ,,Kodėlčiukų“ auklėtoja Vilija Pilibavičienė maloniai priėmė kvietimą dalyvauti atvirų durų dienos edukaciniame projekte. Apsilankymo metu pirmiausia vaikai buvo pakviesti pasižiūrėti filmuko apie mokyklos atsiradimo istoriją, mokykloje puoselėjamas tradicijas, vaikų ir pedagogų veiklą, pasiekimus dalyvaujant įvairiuose renginiuose bei projektuose. Vėliau visoms grupėms paskirti gidai pakvietė mažuosius svečius į pažintinę ekskursiją po meno mokyklą. Čia vaikai susipažino su visomis mokykloje vykdomomis meno ugdymo veiklomis: muzikos, dailės, šokio meno ir dainavimo. Smagiausia ir įdomiausia buvo tai, kad vaikai galėjo ne tik pamatyti kiekvieną muzikos instrumentą, bet ir patiems paliesti jį, pagroti, išgirsti jo skambėjimą. Dailės studijoje vaikai pastebėjo daug šiai veiklai skirtų priemonių, su kuriomis šią mokyklą lankantys vaikai mielai mokosi įvairių tapymo paslapčių. Dar kitoje studijoje fortepijonas jau laukė savo mažųjų klausytojų.

       Po pažintinės ekskursijos darželinukai dėkojo meno mokyklos šeimininkams už maloniai ir turiningai praleistą laiką.  Tikėkimės, kad galbūt naujais mokslo metais ne vienas darželio ugdytinis pradės lankyti šią nuostabią menų ir garsų ugdymo mokyklą.