Naujienos

Dalyvavome “Lietuvos mažųjų žaidynės 2019” II etape

2019 m. kovo 28 d. ,,Saulutės“ darželio mažųjų žaidynių sportininkų komanda (Benas Lukoševičius, Domas Banys, Kamilė Jokužytė iš ,,Lašiukų“ grupės, Meda Anužytė, Gabija Mockutė ir Jonas Toleikis iš ,,Boružėlių“ grupės) dalyvavo II-ajame žaidynių etape ,,Rūtelės“ lopšelyje – darželyje. Visos dalyvavusios komandos iš Plungės lopšelių – darželių „Vyturėlis“, „Raudonkepuraitė“, „Rūtelė“ ir Rietavo lopelio – darželio visas kliūtis stengėsi įveikti kuo greičiau ir tiksliau, surinkti kuo mažiau baudos taškų ir pasiekti žaidynių tikslą – nugalėti ir dalyvauti III-ajame etape Palangoje.

Įnirtingos kovos užvirė nuo pat pirmos rungties, kadangi visi rungtynėse dalyvavę varžovai buvo ryžtingi, drąsūs ir greiti. Tačiau visiems aišku, kad ir kaip bepasibaigtų varžybos – nugalėtojas tik vienas. Ir tik tiksliai treneriams skaičiuojant rungties atlikimo laiką, stebėtojams atidžiai stebint padarytas žaidėjų klaidas, buvo sumuojami taškai ir išaiškinta nugalėtojų komanda. Po įtemptos kovos, šurmulio ir diskusijų, žaidynėse dalyvavusi Plungės rajono savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Dangirutė Vaškienė paskelbė, kad 2019 metų ,,Lietuvos mažųjų žaidynių“ nugalėtoju tapo žaidynių organizatoriai ir šeimininkai – ,,Rūtelės“ darželio komanda. Kiti žaidimo dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, marškinėliais.

,,Saulutės“ darželio žaidėjus ir auklėtojas- Simoną Lukienę, Danguolę Kubilienę- direktorė apdovanojo asmeninėmis dovanėlėmis ir padėkos raštais.