Naujienos

Baigiamasis „Futboliuko“ renginys „Saulutėje“

Šiuos mokslo metus pradėjome startuodami su projektu „Futboliukas“, kurį organizuoja Lietuvos futbolo federacija (LFF) kartu su Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA), o gegužės 24 d. vyko jau baigiamasis renginys darželyje.

Toks žaidimas suteikia daug daugiau džiaugsmo nei įprasti komandiniai žaidimai, nes visi vaikai yra įtraukiami į žaidimą ir visi gauna progą pasimėgauti žaisdami su kamuoliu.

Projekto tikslas – naudojant žaidimus ir pedagoginę „smagaus futbolo žaidimo koncepciją“, suteikti vertingos ir praturtinančios žaidimo patirties vaikams, taip pat populiarinti futbolą, sudominant jaunuosius žaidėjus ir ugdant įvairiausius jų talentus.

Renginyje dalyvavo 5 darželio grupės: dvi priešmokyklinio ugdymo – „Drugeliai“ ir „Kiškučiai“, bei trys vyresniosios ikimokyklinės grupės – „Ežiukai“, „Nykštukai“, „Meškučiaiׅׅ“.

Pirmiausia kartu pasimankštinome, pajudėjome, po to prasidėjo linksmasis futboliukas. Rungtyniavome po vieną grupę. Pasidžiaugti žaidimu galėjo kiekvienas vaikas. Visokių emocijų ir įtampos buvo kaip tikruose futbolo mačuose! Rungtynes stebėjo ir draugus palaikė nežaidžiantys darželio draugai.

Po žaidimo, įspūdžius iš futboliuko rungčių vaikai nupiešė kreidelėmis. Visi dalyvavę renginyje buvo apdovanoti padėkomis ir vaišėmis.

Džiaugiamės, kad šiais metais dalyvavome projekte „Futboliukas“. Dėkojame mokytojoms, projekto kuratorėms, Laimai R. ir Ingridai G., įdėjusioms daug darbo ir šauniai vykdžiusioms projekto užduotis. Tikimės, kad ši veikla tęsis ir sekančiais mokslo metais