Naujienos

,,Babrungiuko futboliuko“ festivalis Lietuvos futbolo šimtmečiui

Gegužės 6 d. ,,Saulutės“ darželio 5-6 m. ir priešmokyklinio ugdymo grupių ,,Varpelių“, ,,Kodėlčiukų“, ,,Meškučių“ ir ,,Ežiukų“ vaikučiai vyko į ,,Babrungiuko futboliuko“ festivalį Lietuvos futbolo šimtmečiui paminėti. Visus darželiečius sukvietė VšĮ „Plungės futbolas“.

Ddalyvius sveikino Plungės miesto meras A. Klišonis, Savivaldybės administracijos direktorius M. Kaunas ir kiti šventėje dalyvavę svečiai. Vėliau organizatoriai visus dalyvius pakvietė į aktyvią, nuotaikingą mankštą. Pajudėjus ir apšilus prasidėjo ilgai lauktos smagiosios rungtys. Visi aktyviai judėjome, norėdami užduotis įveikti kuo greičiau ir tiksliau: nešėme kamuolį atsirėmę rankomis į žemę, varėme per įvairias kliūtis,  spyrėme kamuolį į futbolo vartus. Teko ne kartą ir vandeniu atsigaivinti, kad pasisemtume naujų jėgų naujoms estafetėms įveikti. Dalyvavome įvairiose atrakcijose, kur pūtėme didžiulius burbulus, išsipiešę veidukus, pabuvome Rubino vaikais. Šventės dalyviai su balionais sudarė skaičių – 100 šimtmečio nuotraukai.

Festivalis baigėsi. Į darželį grįžome puikios nuotaikos, pajudėję, smagiai praleidę laiką ir su dovanomis.