Naujienos

Atmintis gyva, nes liudija

Sausio 13 dieną, 8.00 val. ryto, lopšelio – darželio ,,Saulutė“ vaikai, pedagogai ir kiti darželio darbuotojai kartu su visa Lietuva prisijungė prie gražios pilietinės iniciatyvos ,,Atmintis gyva, nes liudija“. Dešimčiai minučių uždegėme vienybės, atminimo ir pergalės žvakutes. Žvakelių šviesa pagerbėme žuvusius Lietuvos didvyrius, įrodydami, kad jų aukos niekada  negali būti pamirštos. Liepsnojančių žvakelių šviesoje vyko pokalbiai apie žuvusius už laisvę, jų pasiaukojantį žygdarbį, buvo žiūrimi filmukai vaikams „Sausio sniegenos“ ir kiti patriotinio turinio kūriniai. Vaikų darbuose pražydo neužmirštuolių ir tulpių žiedai. Kas  piešė, kas klijavo, kas dėliojo žodį ,,Laisvė“, o kai kurie iš konstruktorių ir kitų įvairiausių medžiagų konstravo televizijos bokštą ir tankus.

Ne tik grupėse, lauke ant balto sniego, bet ir vaikų širdelėse pražydo neužmirštuolės.