Naujienos

Akcija “Padėkime mažiesiems draugams”

     Lapkričio mėnesį 5 – 9 dienomis lopšelyje-darželyje ,,Saulutė“ vyko projektas ,,Padėkime mažiesiems draugams“.  Visą savaitę vaikai kartu su auklėtojomis atliko įvairias užduotis: piešė, lipdė, aplikavo naminius gyvūnėlius, skaitė knygeles, eilėraštukus.  Tuo pačiu metu  vyko labdaros akcija beglobiams šuniukams ir kačiukams paremti. Šią  akciją aktyviai palaikė visų grupių tėveliai su vaikučiais, auklėtojos. Buvo surinkta daug maisto, kuris skirtas beglobiams gyvūnams.

    Lapkričio 9 d. darželyje apsilankė VšĮ gyvūnų globos organizacijos ,,Telšių uodegėlė“ vadovė Roma Puidokienė kartu su savo augintiniais – prancūzų buldoge Bone ir mopsu Bosu. Susitikimo metu  vaikai žiūrėjo filmuką apie saugų elgesį su gyvūnais, pasidžiaugė augintiniais, fotografavosi. Viešnia padėkojo už parodytą gražią iniciatyvą ir puikiai organizuotą akciją.  Gausiai surinkto skanaus ir sotaus maisto sulaukė VšĮ ,,Telšių Uodegėlės“ gyvūnų globos gyventojai.